Brychtová priznala problémy v rodine: Veľké trápenie pre syna!

16. júla 2016, 13:00
Tip redakcii

Katarína Brychtová (49) v minulosti pravidelne pomáhala ľuďom, ktorí sa chceli stretnúť s rodinou alebo so známymi, ktorých dlhé roky nevideli. Teraz, paradoxne, by však potrebovala pomoc ona. Jej syn Jakub (21) má v škole problémy, čo moderátorku niekdajšej relácie Pošta pre teba veľmi trápi.

Brychtovú synov neúspech trápi.

Brychtovú synov neúspech trápi.

Autor: SITA

Brychtová má s manželom chirurgom Ivanom dve deti, Katarínu a Jakuba. A práve staršia dcéra jej robí veľkú radosť, keďže z nej len nedávno spravila babičku. ,,Veľa s ním chodím von, do piesku a on teraz už začal aj veľa chodiť, takže na neho treba dávať pozor. A hoci sa hovorí, že je to najhoršie obdobie, mne sa to zdá prirodzené. Má už 14 mesiacov, už aj pekne bľaboce. Užívam si to celé. A som babka, ktorá rozmaznáva,“ rozplývala sa pri otázke o dcére Katke a vnúčikovi Leonkovi v rádiovej šou Evity.


Jakub študuje na Vysokej škole múzických umení.
Foto: Facebook

Tá moderátorke hneď nahrala a povedala jej, že sa jej ratolesti skrátka vydarili. Brychtová však svojou reakciou poriadne prekvapila. „No Kubko teraz opakuje ročník, tak neviem, či sa až tak vydaril... Ale nie, nie, nebudem o tom hovoriť. Fakt by sme sa o ňom nemuseli rozprávať,“ vyhŕklo z nej.

Situáciu tak začala rýchlo hasiť Evita. ,,To som naschvál povedala, lebo vysoká škola je už niečo úplne iné, ako to bolo v ôsmej triede,“ urýchlene reagovala a Katka už iba dodala: ,,No... Tam mal ešte dobré známky.“

Jakub študuje na Vysokej škole múzických umení v Bratislave, konkrétne odbor produkcia, a zdá sa, že predmety mu akosi začali poriadne prerastať cez hlavu. Brychtová však nemusí zúfať. Jej syn nie je rozhodne jediný, kto si takto vysokoškolské časy predlžuje.

 
Autor: tam 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Brychtová priznala problémy v rodine: Veľké trápenie pre syna!
tam