FOTO Tajomstvo šiat krásnej nevesty Ivany Gáborík odhalené: Poznáme všetky detaily!

17. júla 2017, 09:44
Tip redakcii

Hviezdny párik Ivana Gáborík (30) a Marián Gáborík (35) sa v piatok popoludní po šiestich rokoch randenia zosobášil v kaštieli v Tomášove. Tanečníčka Ivana zažiarila v krásnych šatách, ktoré jej na mieru šila svetovo uznávaná návrhárka.

Gáborík a Surovcová sa zosobášili po 6 rokoch randenia. Ivana sa vydávala v šatách od svetovo uznávanej módnej návrhárky.

Gáborík a Surovcová sa zosobášili po 6 rokoch randenia. Ivana sa vydávala v šatách od svetovo uznávanej módnej návrhárky.

Autor: Instagram Marián Gáborík

Jedna z najkrajších žien na Slovensku si na svoj veľký deň zvolila šaty z prestížneho salónu, z ktorého mala šaty napríklad aj twiinska Veronika Nízlová, tenistka Dominika Cibulková, speváčka Dominika Mirgová, či sestra topmodelky Michaely Kocianovej Adriana. Ivana Gáborík mala na sebe exkluzívny model, ktorý jej bol ušitý na mieru v Izraeli. Model navrhla svetovo uznávaná návrhárka Berta Balilti, ktorú prestížne magazíny ELLE a VOGUE už niekoľko rokov považujú za jednu z najlepších návrhárok svadobných i večerných šiat. 

Svadobné šaty pani Gáborík boli ušité z exkluzívnej čipky, podšité telovým tylom, ktorý je potlačený trblietavými ornamentami po celej dĺžke šiat. Precíznosť na prepracovaní týchto šiat vidieť na každom detaile, pričom samotný vzor čipky je vyšívaný kryštálmi. Nevesta nepozabudla ani na závoj, ktorý bol dlhý tri metre. Tento závoj zvolila samotná značka Berta ako záverečný model na ich fashion show v New Yorku. 

VIDEO Tak toto je TRAPAS ako hrom! Takto sa vyjadrila Gáboríkova mama o čerstvej neveste!

FOTO Prísne strážená svadba manželov Gáboríkovcov: Vieme, čo sa dialo za múrmi kaštieľa!

FOTO VNÚTRI Ste skutočne zvedaví na pravú HVIEZDU medzi hosťami Gáboríkovej svadby? A nie, Hantuchová to nie je!

 
Autor: akm, zu 
 
Aplikácie 7 plus