FOTO VNÚTRI! Barbora Rakovská tak ako ju nepoznáte: Zo sexi blondínky zmoknuté kura

10. januára 2017, 18:30
Tip redakcii

Po krátkej pauze sa dnes večer na televízne obrazovky opäť vracia jojkárska relácia Moja prvá dovolenka, ktorú uvádza ostrieľaná moderátorka Barbora Rakovská (30). Hoci je sexi blondínka za každých okolností vždy perfektne upravená a učesaná, tentoraz sa pred kamery postavila s netradičným účesom. Divákom sa tak naskytol naozaj zaujímavý pohľad.

Moderátorka Barbora Rakovská.

Moderátorka Barbora Rakovská.

Autor: TV JOJ

Epizóda jojkárskej relácie Moja prvá dovolenka, v ktorej sa do rakúskeho Grazu vybrali po stopách Arnolda Schwarzennegera dvaja mladí chlapci, sa nakrúcala ešte na jeseň. Takže počasie veľmi vrtkavé. Mladíci sa zo svojej prvej dovolenky v zahraničí preto vrátili neskoro v noci a tesne pred nakrúcaním sa strašne rozpršalo.

Keďže sa moderátorský vstup nakrúcal v exteriéri, Barbora zmokla a bolo ťažké jej upraviť vlasy. Našťastie, v tom čase bolo vonku ešte relatívne teplo a aspoň neprechladla.

Hrdina akčných filmov, žijúca legenda a v neposlednom rade aj bývalý guvernér amerického štátu Kalifornia - to je Arnold Schwarzenneger. Kým ženy sa za ním kedysi bláznili pre vyšportovanú postavu a imidž obávaného bojovníka, muži ho obdivovali a chceli mať telo ako on. Medzi takýchto fanúšikov patrí aj 22-ročný Zdenko Molnár z malej dedinky Nesvady.

Svalovec pochádzajúci z Rakúska je pre vyučeného umeleckého stolára obrovským vzorom a vždy sa túžil pozrieť na miesto, kde vyrastal. „Môj hrdina, idol a motivácia je Arnold Schwarzenegger a Bruce Lee. Sú to podľa mňa najväčšie ikony, ako sa z nuly dostať k dokonalosti,“ povedal mladík.

Vďaka jojkárskej relácii Moja prvá dovolenka sa jeho sen stal skutočnosťou. Spolu s kamarátom Richardom sa vybrali k našim západným susedom, aby mohli pátrať po Arnieho stopách.


Pozreli sa do jeho rodného domu, navštívili jeho obľúbenú reštauráciu a dokonca navštívili aj fitko, v ktorom pred rokmi začal cvičiť. Chlapci boli z miest, ktoré videli, hotoví, a často sa zmohli len na prekvapené híkanie. Epizódu uvidíte už dnes od 20.35 hod. na Jojke.

 
Autor: tam 
 
Aplikácie 7 plus