FOTO VNÚTRI Vinczeho exfrajerka sa zmenila na nepoznanie: Keby ju takto Viktor stretne, neuverí vlastným očiam!

19. mája 2017, 06:00
Tip redakcii

Ešte minulý rok tvorili moderátor Viktor Vincze (26) a divadelníčka Eva zaľúbený párik. Pred letom však prišiel rozchod a Viktor sa dal o pár mesiacov dokopy s moderátorkou Adelou Banášovou (36), s ktorou si už o pár týždňov povedia svoje áno. A hoci jeho ex Eva patrí medzi krásne ženy, na nasledujúcich záberoch to až tak veľmi neplatí...

Viktor a Eva v čase, keď tvorili pár.

Viktor a Eva v čase, keď tvorili pár.

Autor: Instagram

Viktor a Eva tvorili harmonický pár dlhé roky. Na sociálnej sieti sa pravidelne chválili zamilovanými fotkami z rôznych výletov. Iba málokto by povedal, že v júli 2016 oznámi Vincze, že sa rozišli. On sa vrhol do náručia moderátorky Adely Banášovej, ona je stále sama.

No za to má okolo seba množstvo kamarátov a venuje sa milovanému divadlu. Zábermi z predstavení sa pravidelne chváli na sociálnej sieti. Naposledy Eva zahviezdila na Bojnickom zámku, kde sa pred pár týždňami konal Medzinárodný festival duchov a strašidiel. Keď uvidíte, ako ju zamaskovali, stuhne vám krv v žilách. 

Inak krásna Eva sa zmenila na strašidelnú bosorku. Nuž, keby ste ju takto zamaskovanú stretli v noci vonku, nevieme, či by vám bolo všetko jedno. Našťastie, v súkromí patrí medzi naozaj krásne ženy. 

 
Autor: dd 
 
Aplikácie 7 plus