Tip redakcii
 

Herečka Betka Stanková sa vytratila z obrazoviek: Užíva si materskú?

Po pôrode a rozchode s partnerom sa herečka Betka Stanková (36) stiahla do úzadia.

18. januára 2016, 00:00
V minulosti hrala napríklad v Paneláku, momentálne žiadny seriál nenakrúca.

V minulosti hrala napríklad v Paneláku, momentálne žiadny seriál nenakrúca.

Autor: Archív

Hoci sa narodila v Bratislave, herečka už sedemnásť rokov žije v Prahe. Zahrala si tam v niekoľkých úspešných českých filmoch a seriáloch, no šancu dostala aj na Slovensku v Paneláku a Keby bolo keby. Keď sa jej v máji 2012 narodila dcérka Alžbetka, ktorú má s českým hercom Janom Seidlom, stiahla sa do úzadia. Rodinnú pohodu si však neužíva. Vzťah sa po piatich rokoch rozpadol a Betka priznala, že chvíľu trvalo, kým začali s expartnerom normálne komunikovať.

Foto: Profimedia.sk

Prácu nerieši

Hoci od rozchodu ubehlo už jeden a pol roka, Betka si novú lásku nenašla. Necíti sa sama? „Už nikdy nebudem sama, veď mám dcérku. Nového partnera však nemám,“ priznala. Práve Alžbetke vraj venuje všetok čas. „Teraz riešime škôlku a choroby, takže som stále doma. Nemôžem si naplánovať ani cvičenie. Preto ma slovenskí diváci môžu maximálne počuť z nejakého reklamného spotu, nič veľké nepripravujem. Nejde o to, že mi niekto povie poď, a ja idem. Ak je práca, som rada, ale nie je to pre mňa niečo, čo je v živote to najdôležitejšie.“

Zákaz pre dcérku

Nakrúcať nechce ani s dcérkou: „Detské kastingy do seriálov sú tabu. Keď bude väčšia a sama sa bude pýtať, nebudem brániť, nech si to vyskúša. Viem však, ako sa pri natáčaní pracuje s deťmi v jej veku, a to v žiadnom prípade nedovolím. Radšej s ňou strávim celý deň na ihrisku, než aby bola zatvorená v štúdiu. Samozrejme, nech si každý robí, čo chce, ale tam malé deti podľa môjho názoru nepatria,“ dodáva na záver.

Autor: ŠARM/ KOV

video

 


 

 

 
Herečka Betka Stanková sa vytratila z obrazoviek: Užíva si materskú?
ŠARM/ KOV