Tip redakcii
 

Krásne po mame: Ktoré známe dámy majú byť právom na čo hrdé?

Z dcéry Jiřího Korna (67) Kristýny (24) vyrástla očarujúca umelkyňa. Talent zdedila po otcovi a ženskosť po mame.

11. júna 2016, 00:00
Kristýna je úspešná umelkyňa a cieľavedome ide za svojím. Jej  brat Filip je autista.

Kristýna je úspešná umelkyňa a cieľavedome ide za svojím. Jej brat Filip je autista.

Autor: Profimedia.sk

Jiří Korn kedysi patril k stáliciam zábavných programov. Aj keď ho považujú za speváka, tanec mu predsa len išiel lepšie a divákov ohuroval stepom a občas aj akrobatickými kúskami. Ani v jeho prípade nepadlo jablko ďaleko od stromu. Dcéra Kristýna, ktorú má s Kateřinou Kornovou (49), účinkuje v balete Národného divadla v Prahe.

Nežná blondínka si už vyskúšala tancovanie vo folklórnom súbore, začala ako trojročná, aj spev. So slávnym otcom sa stretli na divadelných doskách v muzikáli Bedári a spievala aj v divadle Semafor s Jiřím Suchým. Lenže Kristýnu čoraz väčšmi priťahoval tanec, a tak mikrofón odložila a obula si špičky.

„Chcela by som sa stať sólistkou a dopracovať sa čo najďalej… tvrdo na sebe pracovať a niekam to dotiahnuť,“ priznala pre českú Primu. Kristýna v šoubiznise vlastne vyrastala, pretože nielen jej otec, ale aj mama je najmä u našich západných susedov dobre známa. V ich tieni sa však baletka vraj nikdy necítila.

„Pre mňa boli vždy veľkou inšpiráciou a vďaka nim som mala možnosti… To, čo som prežila, bolo vďaka nim. Umožnili mi to a vždy ma podporovali, za to som im nesmierne vďačná,“ priznala. Talentovaná tanečnica sa okrem pohybových zručností môže popýšiť aj nezvyčajným zjavom, za ktorý však môžu najmä gény jej mamy.

Emma Müllerová (20)

Dcéra speváka Richarda Müllera (54) tiež zdedila krásu po mame, moderátorke Soni. Vďaka anjelsky krásnej tváričke a štíhlej postave mala Ema našliapnuté zažiariť v modelingu, no vraj sa nechcela obmedzovať dietovaním, ktoré majú modelky v „náplni práce“. Preto sa rozhodla naplno venovať štúdiu módy a módneho marketingu vo Francúzsku, kde pôsobí už štvrtý rok. Párkrát šokovala provokatívnym prejavom, ktorý evidentne zdedila po otcovi.

Michaela Hlaváčková (27)

Aj herec a zabávač Ivo Hlaváček (50), syn známejšieho herca Olda Hlaváčka (82), sa môže pochváliť krásnou a úspešnou dcérou. Michaela zažiarila vo svetovom modelingu a v čase najväčších úspechov sa ocitla v rebríčku Top 50 modeliek sveta. Minulý rok ju však od lukratívnych modelingových ponúk odstavila úloha matky, svojmu priateľovi Martinovi porodila syna Janka.

Autor: ŠARM/ MA

video

 


 

 

 
Krásne po mame: Ktoré známe dámy majú byť právom na čo hrdé?
ŠARM/ MA