Ďalšie FOTO Ficovej asistentky: Pozrite si Troškovú v plnej paráde!

04. marca 2015, 12:30
Tip redakcii

Po boku Roberta Fica sa od marca objavuje nová sexi asistentka, ktorá v minulosti pre Brejk nafotila poriadne šteklivé zábery. Prinášame vám ďalšie fotografie zo vzrušujúceho fotenia.

Na šteklivých fotkách sa Trošková neostýchala ani fajčiť.

Na šteklivých fotkách sa Trošková neostýchala ani fajčiť.

Autor: Brejk/ Branislav Šimončík

V rozhovore pre náš časopis z roku 2009 Mária Trošková už plánovala svoju budúcnosť. "Škola ma predurčuje skôr na manažérsku funkciu, ale nie je to úplne moja šálka kávy. Ťahá ma to k divadlu, prípadne k hlásateľstvu v nejakej telke," povedala vtedy pre Brejk.

Z divadla aj moderovania nakoniec zišlo, ale Trošková rozhodne nemusí zúfať, keďže sa zaradila do radu atraktívnych brunetiek po boku premiéra Fica.

Foto: Brejk/Branislav Šimončík

Pritom do sveta šoubiznisu mala aj vďaka šteklivým fotkám pre náš časopis a vzrušujúci kalendár pre výrobcu traktorov, ktorý nafotila v roku 2010, našliapnuté veľmi dobre. Nakoniec ju ale osud zavial ako asistentku premiéra Fica do vôd vysokej politiky.

Premiéra už sebavedomo sprevádzala na rokovanie Ministerstva školstva aj návštevu armádneho podniku VOP Trenčín.

Zrejme sa ale jej kariérnemu postupu niet čo diviť, keďže už v našom rozhovore priznala, že sa stretáva s rôznymi vplyvnými ľuďmi.

Foto: Brejk/Branislav Šimončík

Kto je Mária Trošková?

Pochádza z Púchova, kde ako uviedla pre Brejk, trpela komplexom, pretože je to malé mesto. Vzdelanie získala na Vysokej škole manažmentu v Trenčíne. V roku 2007 bola finalistkou súťaže Miss Universe, neskôr začala fotiť reklamné fotografie.

Odtiaľ bolo už len na skok k šteklivým záberom, pre ktoré sa ale odhodlala, až keď si nechala vylepšiť prsia. Netreba tiež zabúdať na to, že Mária má rada milovanie na kožušinách a "keď sa so mnou partner hrá, keď mi obhryzkáva krk a ušká".

Mária Trošková na titulke časopisu Brejk z roku 2009.

 
Autor: Pluska.sk/sim 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Ďalšie FOTO Ficovej asistentky: Pozrite si Troškovú v plnej paráde!
Pluska.sk/sim