Tip redakcii
 

Nezmýľte si ich: Na ktoré celebrity sa podobajú tieto krásne Slovenky?

Chceli by ste stretnúť svojho dvojníka?

30. marca 2016, 00:00
Podobnosť celebrít je očividná.

Podobnosť celebrít je očividná.

Autor: Archív

Niektorým slovenským a českým známym tváram sme našli ich zahraničné kópie.

Iné osudy

Fyzická podoba speváčky Amy Winehouse a herečky Zuzky Porubjakovej je zarážajúca, ale osudy týchto dvoch žien sú úplne rozdielne. Kým britskú speváčku pochovali drogy, herečka si zariadila život celkom inak a minulý rok sa stala šťastnou mamou dcéry Emy.

Hrdý manžel

Český spevák Pepa Vojtek nám na margo podoby svojej manželky Jovanky so speváckou divou Céline Dion, ktorá, žiaľ, nedávno pochovala svojho muža, hrdo povedal: „To nie Jovanka sa podobá na Céline, ale Céline na Jovanku!“

Prirodzenosť je ozdoba

Herečka Ľubica Konrádová, ktorú si pamätáte zo seriálu Panelák alebo Kolonáda, sa prevteľuje do zahraničných hviezd. V dabingovom štúdiu im totiž prepožičiava svoj hlas. Oscarovú Helen Mirren zatiaľ nedabovala. „Žiaľ, nemala som to šťastie. Ale je to fantastická herečka!“ povedala nám a na margo svojej dvojníčky ešte dodala: „Viac ľudí mi povedalo, že sa na ňu podobám.“ Treba dodať, že obe dámy majú za manželov umelcov – jedna herca, druhá režiséra a producenta.

Vždy nastajlované

Aj bývalá playmate Andrea Heringhová, aj speváčka zo skupiny Pussycat Dolls Nicole Scherzinger milujú luxus. No a láska? Nicolin vzťah so sukničkárom Lewisom Hamiltonom bol ako na hojdačke. Andrea takisto pri Borisovi Kollárovi musela prehltnúť kadečo. Kým Nicole to nevydržala a obzrela sa po inom, Andrea je vytrvalá.

Milujú šoubiznis

Eva Kramerová alias Evelyn sa živí aj baví zabávaním iných. Do povedomia ľudí ju pred dvoma rokmi vystrelilo video, ktoré natočila v Chorvátsku. Blondínka bola zúfalá, pretože si nevedela nájsť ubytovanie. Všetci od nej chceli kuny a ona netušila, kde ich má uloviť… Zmysel pre humor má aj speváčka Eliška Mrázová, ktorá si hovorí Elis. Úspechy žne už od pätnástich, a to aj v zahraničí. Slováci ju „objavili“ vďaka súťaži Hlas Česko Slovenska. Obe sa cítia v šoubiznise ako ryby vo vode a sympatické je, že sa neberú smrteľne vážne.

Rovnako vysoké

Obe herečky majú povesť silných a emancipovaných žien. Uma Thurman je jedna z najvyšších žien v Hollywoode. Meria stoosemdesiattri centimetrov. Presne toľko má aj česká hviezda Ivana Chýlková. So svojou výškou je spokojná, aj keď nepopiera, že jej prekáža, keď ľudia nad ňou híkajú.

Hľadali sme dvojníčku

Simona Krainová, ktorá si zahrala v českej komédii Dvojníci, povedala, že svoju dvojníčku nestretla. Pomohli sme jej ju nájsť. Zo všetkých fotografií, ktoré ste nám poslali, sme vybrali dve – Ľubku a Ivu. Posúďte sami. Obom posielame darček.

Krásne dcéry

Keby vyšli na jedno predvádzacie mólo, dcéra herca Maroša Kramára Tamara a dcéra topmodelky Cindy Crawford Kaia by vyzerali ako dvojčatá. Kaia si už modeling aj vyskúšala a je pravdepodobné, že s pomocou mamy sa v ňom aj uchytí. Kam bude smerovať Tamara, ktorá sa počas štúdia v Kostarike baví aj surfovaním, to ukáže čas.

Foto: Profimedia.sk, Magic Box, Tv JOJ, Michal Šebeňa, Laura Witteková

Autor: ŠARM/ Katarína ČULENOVÁ

video

 


 

 

 
Nezmýľte si ich: Na ktoré celebrity sa podobajú tieto krásne Slovenky?
ŠARM/ Katarína ČULENOVÁ