Obrovské zmeny v Markíze! Do Záhorskej sa vracia TENTO muž! Čo teraz čaká televíziu?

19. júna 2017, 10:10
Tip redakcii

V modro-žltej televízii nastávajú od dnes veľké zmeny! V piatok po niekoľkých rokoch skončila na poste hovorkyne Táňa Tóthová, ktorú mal vystriedať človek, ktorý v Záhorskej už pracoval. No všetko je nakoniec inak!

Do Markízy sa vracia Michal Borec.

Do Markízy sa vracia Michal Borec.

Autor: Emil Vaško, archív

Tatiana Tóthová končí v Markíze po vyše štyroch rokoch. ,,Dnes som posledný deň v Markíze. Práca v televízii je úžasná, dáva neuveriteľný priestor pre kreativitu. Som veľmi vďačná, že som mala možnosť stráviť tu posledné roky. Ale zároveň je táto práca nesmierne vyčerpávajúca a po viac než desiatich rokoch medzi šoubiznisom a politikou si potrebujem trocha vydýchnuť a poriadne sa vyspať. Ďakujem všetkým, s ktorými som mala možnosť pracovať. Veľa som sa od vás naučila a nesmierne si to vážim," reagovala na svoj odchod Tóthová. 

A hoci vyšli v piatok informácie, že na jej poste ju má vystriedať Michal Borec, ktorý bol do októbra 2015 riaditeľ Centra marketingu, všetko je nakoniec inak. ,,Do spoločnosti Markíza – Slovakia dnes nastúpil na novú pozíciu riaditeľa PR a Marketingu pán Michal. Michal bude so svojim tímom zodpovedať primárne za komunikačnú a marketingovú stratégiu firmy, viesť PR & Marketing tím, portál markiza.sk a bude naďalej členom Správnej rady Nadácie Markíza a bude podliehať generálnemu riaditeľovi spoločnosti. „Michal sa k nám po pauze, počas ktorej s nami spolupracoval externe, vracia späť. Máme z toho radosť a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu“, uviedol generálny riaditeľ skupiny Markíza Matthias Settele," píše sa v oficiálnej tlačovej správe Markízy. 

Michal Borec sa okrem toho venuje aj iným aktivitám. Pracuje v PR oblasti pre známeho telefónneho operátora, luxusnú kozmetickú firmu a dokonca spolupracuje aj s našimi viacerými celebritami. Po jeho príchode je však viac než jasné, že celý doterajší marketing prejde komplexnou revitalizáciou a televízii vdýchne určite nové nápady a sviežosť. ,,Veľmi sa teším na návrat do televízie, na všetky projekty a skvelých kolegov," povedal nám Michal Borec. 

 
Autor: dd, akm 
 
Aplikácie 7 plus