Orange Fashion: Drobovú vyšla plesová róba skoro 2000 eur!

20. decembra 2012, 10:40
Tip redakcii

Kolekcia piatich červených plesových rób s názvom Šaty zo srdca od renomovaných módnych návrhárok, ktoré predstavili na Orange Fashion, už má svojich majiteľov. Všetky šaty sa totiž predali v online dražbe určenej pre širokú verejnosť, ktorá sa v pondelok skončila.

Drobová už vie, čo si oblečie na Ples v opere. Budú to šaty za 1700 eur.

Drobová už vie, čo si oblečie na Ples v opere. Budú to šaty za 1700 eur.

Autor: Emil Vaško

Šaty zo srdca sú už predané. Červené róby od piatich slovenských návrhárov spolu vyzbierali pre rodiny, ktorých deti sa dlhodobo liečia v Detskom kardiocentre, sumu krásnych 4180 eur.

„V online dražbe sa podarilo získať sumu 4180 eur, ktorú venujeme Nadácii Detského kardiocentra. Tá ich využije na pomoc rodinám malých pacientov, ktoré sú často v sociálne ťažkej situácii. A je úžasný pocit, že myšlienka pomoci oslovila aj hostí Plesu v opere, ktorí sa stali dražiteľmi niektorých z modelov týchto exkluzívnych večerných rób,“ povedala Andrea Cocherová, riaditeľka Plesu v opere.

Dražili aj celebrity

Okrem širokej verejnosti sa totiž do  dražby zapojili aj známe osobnosti, ktoré sa ukážu na nadchádzajúcom Plese v opere. V červených šatách príde napríklad speváčka Katarína Hasprová.

Hasprovej dražil šaty partner

Jej partner, herec Ivan Béla Vojtek z nitrianskeho Divadla A. Bagara, totiž vedel, že je dlhoročnou podporovateľkou Detského kardiocentra. Preto nezaváhal a vydražil pre ňu šaty od Márie Štranekovej. „Sú jednoduché, a  pritom vďaka netradičnej potlači na látke veľmi zaujímavé,“ vyjadrila sa.

Hložníkovej šaty predané za 1700 eur!

Šaty od Veroniky Hložníkovej, v ktorých sa na módnej prehliadke predviedla slovenská topmodelka Michaela Kociánová, vydražili za 1700 eur, oblečie si ich Gabika Drobová!

„Keď som tie šaty uvidela, hneď som vedela, že by som si ich chcela na Ples v opere obliecť. Keďže ide navyše o podporu Detského kardiocentra, bolo rozhodnuté. Veľmi sa z toho teším,“ prezradila Gabika Drobová.

 
Autor: Pluska.sk/SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Orange Fashion: Drobovú vyšla plesová róba skoro 2000 eur!
Pluska.sk/SITA