Tip redakcii
 

Večne mladá: Marcella Molnárová si lifting robí sama vo svojej kúpeľni

Marcella Molnárová (50) zvláda vyhladzovanie pleti vo vlastnej kúpeľni. Má na to celkom slušnú domácu výbavu.

06. júna 2016, 00:00
Speváčka má na pleť najradšej čistú vodu. „Umývam si tvár v sprche silným prúdom vody. Nezaoberám sa tým, čo odporučujú  kozmetické salóny. Robím to tak celé roky, mám z toho svieži pocit,“ hovorí s úsmevom.

Speváčka má na pleť najradšej čistú vodu. „Umývam si tvár v sprche silným prúdom vody. Nezaoberám sa tým, čo odporučujú kozmetické salóny. Robím to tak celé roky, mám z toho svieži pocit,“ hovorí s úsmevom.

Autor: Emil Vaško

Speváčka sa delí o kúpeľňu s dcérou Sophiou Laurou (11) a o všetkom v ich ženskej oáze má prehľad. Preto vie, že keď jej niečo zrazu chýba, má začať hľadať u dcéry. „Občas u nej objavím kefu na vlasy či štipec do vlasov, parfum či rúž,“ smeje sa Marcella.

Foto: Emil Vaško

Má rada poriadok vo veciach, a keď nám ukáže dokonale zoradené laky na nechty a upratané pilníčky, je jasné, že v jej prípade ide o systematickú umelkyňu. Rovnako je to aj pri líčidlách, ktorých má takisto požehnane. Marcella patrí k ženám, ktoré sú stále upravené. Aj intenzitu denného líčenia volí podľa toho, ako často sa objavuje na pódiu. „Keď mám veľa koncertov, v súkromí sa maľujem menej nápadne. Keď sa na javisku neobjavujem až tak často, rada sa pohrám s očnými tieňmi a vtedy sa maľujem výraznejšie,“ priznáva.

Vyhladená

Marcella Molnárová si kedysi procedúry v kozmetických salónoch užívala, dnes sa o pleť stará väčšinou doma. Voľný čas totiž investuje do dcériných aktivít. Doma má však všetko, čo potrebuje na to, aby mala dokonalú pokožku bez vrások. „Používam takýto malý prístroj, ktorý mi odporučila kamarátka. Keď som ju videla, mala som pocit, že je po liftingu,“ hovorí Marcella a ukazuje, ako zázračná mašinka funguje.

„Intenzitu galvanického prúdu si nastavujete podľa seba. Ošetrenie má tri fázy, najskôr čistenie a detoxikácia pokožky, potom jemné vyhladenie a nakoniec sa vďaka nemu lepšie vstrebe krém s kyselinou hyalurónovou do pokožky,“ vysvetľuje speváčka.

Má ešte zvlášť prístroj na očné okolie. Nechýbajú ani špeciálne krémy, no speváčka používa aj celkom obyčajný z výťažkov bylín, kde nie je žiadna chémia. Keď nemá cestu do Salzburgu, zabezpečí jej ho „svokra“, matka jej bývalého partnera, s ktorým má dcéru Sophiu. „Vyhladzuje vrásky, je skvelý aj na vyrážky alebo pupáky na tvári a lieči pokožku. Na ten nedám dopustiť,“ dodáva.

Autor: ŠARM/ Martina KORBAŠOVÁ

video

 


 

 

 
Večne mladá: Marcella Molnárová si lifting robí sama vo svojej kúpeľni
ŠARM/ Martina KORBAŠOVÁ