Veľký trapas Juraška v Teleráne! Emma Drobná dospievala pesničku a potom to prišlo! Tak toto bola perla!

19. júna 2017, 12:10
Tip redakcii

Keďže markizácke Teleráno sa vysiela naživo, častokrát sa stane, že moderátorom sa podarí čas od času nejaký ten trapas. Svoje by o tom vedel hovoriť aj Roman Juraško, ktorý má na svojom konte takýchto situácii už viac než dosť. A dnes ráno opäť perlil!

Lenka Šóošová a Roman Juraško.

Lenka Šóošová a Roman Juraško.

Autor: TV Markíza

Hosťom dnešného Telerána bola víťazka SuperStar Emma Drobná. Tá prišla do štúdia odprezentovať svoju novú pesničku s názvom Words. No tú s nechávala ako čerešničku nakoniec a divákom počas vysielania dovtedy spievala iné skladby zo svojho výberu. Niekoľko minút pred ôsmou hodinou tak spríjemňovala ľuďom ráno notoricky známou skladbou od U2 Ordinary Love. Keď ju dospievala, nastal trapas

,,Ďakujeme Emma! Toto bol jej nový singel Words!" zahlásil v priamom prenose moderátor Roman Juraško a odrazu nastalo ticho. Emma sa iba pousmiala a povedala: ,,Toto nebola pieseň Words, tú zahrám až na konci," opravila ho speváčka a Juraško tak zažil poriadne trápnu situáciu. Obrovský hit od U2 tak bez problémov prisúdil našej víťazke SuperStar. Nie že by Emma nebola talentovaná, ale napísať song ako Bono jej zrejme ešte dlho potrvá.  

 
Autor: dd 
 
Aplikácie 7 plus