Karel Gott: Na SuperStar už zabudol!

27. novembra 2009, 12:00
Tip redakcii

V nedeľnom finálovom kole Česko-Slovenskej SuperStar si do piateho porotcovského kresla sadol KAREL GOTT (70). Ten sa zo speváckych výkonov finalistov zväčša tešil, no popri sledovaní šou stihol rozdať aj autogramy.

Pesničky Karla Gotta v podaní finalistov SuperStar zožali úspech. Hoci to bol príjemný večer a maestro si ho vyslovene užíval, dva dni po šou už taký nadšený nebol. „SuperStar je už dávno za nami. Povedal som všetko, čo som chcel, a neviem, čo by som k tomu ešte dodal,“ šokoval nás Kája. Ten sa práve vďaka SuperStar veľmi šikovne spropagoval v oboch krajinách zároveň. Na druhej strane na nedeľu by Gott možno najradšej zabudol, keďže ho moderátori ignorovali a k slovu ho pustili len výnimočne.

 PO DUETE Šmajdu a Starej sa zabával...

 ... pri Šmajdovi takmer vyskočil do tanca...

 ... pri negatívnej kritike porotcov krútil nosom...

 ... Bagárovej hodnotenie ho úplne znechutilo.

Neprezradím ho

Aj z finalistov bol spevák nadšený. Hoci Martin Chodúr (19) a Jan Bendig (15) patria k favoritom súťaže, Gotta najviac dostalo práve Šmajdovo vystúpenie s hitom C’est la vie. Práve jemu nadšene tlieskal a vyjadroval obdiv. Na druhej strane favorita rozhodne nemieni prezradiť. „Ja nikdy konkrétne meno favorita nepoviem. Jednoducho to neprezradím. Všetci boli skvelí!“ odkázal Gott.

 
Autor: kov, Foto: Robo Homola 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Karel Gott: Na SuperStar už zabudol!
kov
Foto: Robo Homola