Krásavec Henry Cavill: Pozrite sa, kde vyrastal Superman!

30.05.2018
Šoubiznis

Hviezdne sídla sú úžasné, plné prepychu a neobvyklých vymožeností. Domy, kde ale vyrastali nie sú vždy také luxusné, väčšinou sú to útulné domčeky s domáckou atmosférou. Ako to bolo u herca Henryho Cavilla?

10fotiek
Lámač ženských sŕdc vyrastal v dome so zaujímavou históriou. Najprv to bola farma, potom nemecká skrýša. Autor: Profimedia

Dom, v ktorom predstaviteľ komiksovej postavy Supermana strávil svoje roky mladosti má zaujímavú históriu. Pochádza z roku 1870 pôvodne bol vidieckym domom, farmou. Počas vojny bol pozemok okupovaný Nemcami a sídlom, kde sa sústreďovali potraviny a strelivo. Od svojho pôvodného obrazu sa samozrejme v súčasnosti podstatne líši, pretože prešiel mnohými rekonštrukciami tak ako interiéru, tak sa zmenil aj jeho exteriér. Nehnuteľnosť sa nachádza v časti Jersey a herec tu býval až do čias, kedy sa rozhodol pre kariéru herca, opustil dom a presťahoval sa do Hollywoodu.

V súčasnosti má dom šesť izieb rozdelených do niekoľkých poschodí. Súčasťou je aj súkromná miestnosť pre zamestnanca (gazdinú či pestúnku) s vlastným vchodom. Celý dom je vybavený podlahovým kúrením ukrytým pod podlahami z pieskovca, ktoré je klasické, na drevo a preto sú v dome ponechané aj tradičnejšie liatinové radiátory.

Na prízemí sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť – jedáleň spojená s obývacou izbou s východom na terasu. Kuchyňa je vybavená špičkovou technikou a pracovné povrchy sú z bieleho mramoru. Súčasťou hlavnej spálne je ďalej otvorený krb, parketové podlahy, francúzske dvere s východom na ďalšiu terasu a aj vstavaný šatník. Na tomto poschodí sa nachádza aj ďalšia izba, ktorú je možno zvoliť za študovňu, knižnicu, pracovňu alebo dokonca ďalšiu spálňu či detskú.

Exteriér neponúka žiadny rovinatý terén a nehnuteľnosť sa nachádza v kopcovitom teréne. Príroda naokolo vraj prehluší neďaleké diaľnice, pretože je odtiaľ počuť húkať sovy, spevavé vtáky alebo iné vtáctvo. Okrem toho postavenie v tomto teréne ponúka krásne výhľady a realitná kancelária, ktorá získala tento dom na predaj za jeho trhovú cenu 3,8 milióna libier tiež dodáva, že dom má nevídaný charakter, ponúka množstvo slnečných miestností a ani okolitá príroda nemôže byť pre nového kupca mínusom.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Krásavec Henry Cavill: Pozrite sa, kde vyrastal Superman!
ma/ipeknebyvanie.sk