Štýlová „babička“: Takto býva hviezda instagramu Linda a jej pudlík Winx!

14.08.2018
Šoubiznis

Linda Rodin je hviezdou sociálnej siete Instagram. So svojim pudlíkom zbierajú followerov jedna radosť a pri tom nečakajte žiadnu hviezdičku, ktorá práve oslávila svoju plnoletosť. Práve naopak. Linda onedlho oslávi svoje sedemdesiatiny, no na štýle jej vek neuberá. Ani na tom, ktorý má vo svojom bývaní.

16fotiek
Linda Rodin je vo svete šoubiznisu pojem. Kreatívna podnikateľka obliekla viacero zvučných mien a vlastní značku luxusnej kozmetiky. Autor: vogue.com

Stotisíc fanúšikov na instagrame hovorí za všetko! Linda je energickou pani v rokoch, ktorá si svojim štýlom získala mnohých. V skutočnosti je úspešnou biznissmenkou vedúcou svoju vlastnú spoločnosť s luxusnými kozmetickými produktami, Rodin olio lusso. Okrem toho sa ako stylistka podieľala na vytváraní outfitov pre také hviezdy ako Madonna, Halle Berry alebo brazílska kráska Gisele Bündchen. Pýtate sa, ako takáto štýlová dáma v rokoch asi býva? My vám to prezradíme.

Ak ste nečakali nič „obyčajné“, tak je to správne. Excentrická dáma vlastní ešte excentrickejšie bývanie. Jej domovom je Chelsea a žije tu už viac ako dvadsať rokov. Apartmán pôsobí veľmi eklekticky a bohémsky. Všetky miestnosti žiaria farbami a rozhodne tu nie je známka po minimalizme, ktorý by ste z jej obliekania možno očakávali. Keďže Linda je veľkou cestovateľkou, miestnosti sú preplnené drobnosťami, ktoré si z destinácií nosí (najmä malé mušle a umenie).

Biele steny vyvažujú excentrické zariadenie, ktoré je väčšinou vyrábané na zákazku alebo pochádza z obchodu zo starožitnosťami. Jeden taký vlastnila aj Lindina mama preto zrejme vznikla jej záľuba v historických kúskoch. Vlastní napríklad vitrínu, ktorá pochádza zo starého holičstva v ďalekej Indii a podobne. Aby sme nezabudli na miláčika majiteľky, rozkošného pudlíka s menom Winx. Tento drobec má v byte najväčší luxus a je jasné, že je to jeho kráľovstvo. Patrí mu napríklad na objednávku vyrobený peliešok potiahnutý ružovou textíliou pri nohách postele v hlavnej spálni.

A pýtate sa, kde má asi tak zaneprázdnená podnikateľka svoju pracovňu? Neverili by ste, ale je v šatníku! Maličká miestnosť je preplnená do posledného centimetra výstrižkami z magazínov, kúskami látok, náčrtmi, fotografiami.

Všetky miestnosti na prvý pohľad vyzerajú naozaj chaoticky, čo ale ku kreatívnemu človeku jednoducho patrí. Nejeden časopis svetového mena bol u Lindy na návšteve a tomuto interiéru pripísal osobitý charakter a atmosféru.

 
Autor: ma/ipeknebyvanie.sk
Fotogaléria
FocusMedia
VIDEO Pekné Bývanie


Čítajte tiež
 

Vaše hniezdočko

Pridať vlastné foto
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (2. časť)

27.02.2017
16fotiek

Februárové Vaše Hniezdočko: Kúpeľne našich čitateľov vás inšpirujú! (1. časť)

21.02.2017
9fotiek

Novembrové Vaše Hniezdočko: Navštívte kuchyne našich čitateľov!

01.12.2016
 
Štýlová „babička“: Takto býva hviezda instagramu Linda a jej pudlík Winx!
ma/ipeknebyvanie.sk