Buckinghamský palác potvrdil radostnú novinu: William a Kate čakajú dieťa!

03. decembra 2012, 17:22
aktualizované 03. decembra 2012, 20:15
Tip redakcii

To, čo sa dlhý čas len šuškalo, sa napokon stalo realitou. Britský princ William (30) a jeho manželka Kate (30) čakajú dieťa! Tentoraz správu potvrdila aj samotná kráľovská rodina.

Kate a William: Oficiálne zdroje potvrdili, že kráľovský pár sa stane rodičmi!

Kate a William: Oficiálne zdroje potvrdili, že kráľovský pár sa stane rodičmi!

Autor: Profimedia.sk

Na túto správu čakala Veľká Británia netrpezlivo už od pompéznej svadby v apríli 2011. V poradí druhý nástupník britského trónu si bral krásnu Kate Middletonovú.

Po jednom z najsledovanejších slávnostných obradov sa neustále objavovali „zaručené“ správy o tom, že Kate je tehotná. Ako zámienka poslúžila pri je štíhlej postave hoci len drobná vypuklina v oblasti bruška. Teraz sa Briti konečne dočkali.

„Vojvodkyňa z Cambridgea čaká dieťa,“ píše sa v oficiálnom vyhlásení kráľovskej rodiny. Spolu s Middletonovcami sú podľa správ nadšení.

Odviezli ju do nemocnice

Hovorca britského dvora ďalej informoval, že vojvodkyňu previezli do Nemocnice kráľa Eduarda VII. v centrálnom Londýne pre akútnu rannú nevoľnosť. Očakáva sa, že Kate tam zotrvá niekoľko dní. Williamova manželka sa naposledy objavila na verejnosti v piatok 30. novembra.

Už na fotografii počas návštevy Cambrigdea dva dni predtým však vidieť, ako si kabelkou zakrýva bruško. Akoby nechcela, aby jej tehotenstvo vyšlo najavo zavčasu.

Potomok Williama a Kate bude tretím nasledovníkom kráľovskej koruny, a to bez ohľadu na fakt, či to bude chlapec, alebo dievča.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/tt, sim 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Buckinghamský palác potvrdil radostnú novinu: William a Kate čakajú dieťa!
Plus JEDEN DEŇ/tt
sim