FOTO Známa speváčka sa po rokoch v úzadí vracia do hudobného sveta: Po nevere a chorobe, ale šťastná!

17. júla 2017, 08:00
Tip redakcii

Musela bojovať s nástrahamí života, no konečne sa jej podarilo opäť postaviť na nohy. Najpredávanejšia ženská interpretka v histórii country hudby Shania Twain (51) otvorene prehovorila o nevere a boji so zákernou chorobou, ktorá ju takmer pripravila o kariéru.

Speváčka Shania Twain prehovorila o svojich životných útrapách.

Speváčka Shania Twain prehovorila o svojich životných útrapách.

Autor: Profimedia

Svoj posledný album s názvom Up! (Hore) vydala v roku 2002, krátko po tom však zmizla z hudobnej scény.

Podpísal sa pod to jej krachujúci vzťah s manželom Muttom Langeom (68), ktorý ju podviedol s jej najlepšou kamarátkou. Shaniu však na kolená položila aj zákerná lymfatická borelióza.

"Na niekoľko rokov som stratila svoj hlas, mohla som rozprávať, no nie však kričať," prezradila. "Napriek tomu, že to bolo veľmi depresívne obodobie, našla som útechu v mojej prvej láske - písaní," uviedla.

Po rozvode sa znovu vydala za obchodníka Frederica Thiebauda, s ktorého ženou ju práve Lange podvádzal. "Veľa som sa o sebe naučila. Je strašné zistiť, aká zraniteľná môžem byť."

Speváčka teraz o sebe hovorí ako o šťastnej, práve pre znovunájdenie lásky.

Niekoľko rokov si dokonca myslela, že už nikdy nevydá ďalšie skladby, no už v septembri poteší svojich fanúšikov novým album s názvom Now (Teraz) - prvým po pätnástich rokoch pauzy. 

 
Autor: pag, zah 
 
Aplikácie 7 plus