Tip redakcii
 

Skoncuj s tým divadlom! Bývalí Halle Berry priznali, že z nich robí monštrá

Herečka Halle Berry (49) sa tretíkrát rozvádza a exmanželia prestali mlčať. Vraj nie sú až takí zlí, ako sa o nich po rozchode šírilo.

18. novembra 2015, 00:00
Súčasný imidž herečke príliš nesvedčí.

Súčasný imidž herečke príliš nesvedčí.

Autor: Profimedia.sk

Po správe o tom, že Halle Berry a jej štvrtý vážny partner Olivier Martinez (49) idú od seba, si nejedna žena povzdychla: „Tá chudera má ale smolu na mužov.“ Lenže prešlo pár dní a na sociálnej sieti začali blikať správy od jej prvého manžela Davida Justicea. „Ja, Eric, Gabriel aj Olivier sme boli všetci jej rytieri v lesklej zbroji, kým s nami neskončila. Potom sme sa všetci stali najhoršími mužmi v histórii,“ napísal na Twitter.

„Len počkaj, Olivier, už sa to blíži. Ona naznačila, že jej dcéra nie je v bezpečí pri Gabrielovi, pozri sa na to a hľadaj príčinu.“ Prečo je tento výborný bejzbalista taký rozzúrený? Berryová totiž kedysi vyhlásila, že ju jej známy priateľ tak zmlátil, až jej poškodil sluch, a všetko nasvedčovalo tomu, že hovorí o Justiceovi.

„Ženu by som nikdy neudrel. Mám tri deti a chcem, aby vedeli, že som nikdy nič podobné neurobil. To ona a jej hollywoodsky tím sa pokúsili zničiť mi imidž. Rozchod predsa musela byť moja chyba, nie? Vytáča ma, že u nej vidím stále rovnaké lži,“ vysvetlil dôvod, prečo sa odrazu ozval a vytiahol staré krivdy. Zaklincoval to manžel číslo dva Eric Benét, ktorý Justiceove vety komentoval slovami: „Tvítol si úplnú pravdu.“

Zoznam nepriateľov

David nie je jediný zlý muž, ktorý Berry ublížil. Napríklad zubár John Ronan, s ktorým herečka žila dva roky, ju vraj vydieral pre peniaze, ktoré použila na rozbeh svojej kariéry. Berryová tvrdí, že takmer stotisíc dolárov dostala ako dar, Ronan „dar“ ešte dlho splácal. Potom prišiel spomínaný Justice. Kvôli nemu Halle údajne uvažovala o samovražde! Zachránil ju spevák Eric Benét. Keď sa však rozviedli, tvrdila, že to bolo sexuálne monštrum, ktoré si muselo liečiť závislosť u psychiatričky.

Foto: Profimedia.sk

Intenzívny vzťah prežila aj s otcom svojej dcérky Nahly, modelom Gabrielom Aubrym. Keď sa rozišli, otec chcel dcérku vídať častejšie, ale herečka naznačila, že jeho prítomnosť jej neprospieva. Zmanipulovala svojho ďalšieho partnera Oliviera Martineza, a keď sa Gabriel objavil pred herečkiným domom, aby pozdravil dcéru, Olivier ho zmlátil tak, že jeho tvár hrala všetkými farbami, mal zlomené ruky, rebro, pomliaždeniny a na krku súdny zákaz priblížiť sa k svojej ex.

Otec však napokon dosiahol, aby sa matka s dcérou nepresťahovali z L. A. do Francúzska a on mohol Nahlu ďalej vídať. Olivier bol ešte dva roky po svadbe hrdina, stal sa otcom herečkinho syna Macea, no aj tejto rozprávke je koniec. Zdá sa, že nielen Hallini ex teraz čakajú, čo za špinu naňho herečka vytiahne.

Je dôvodom otec?

Médiá už spomenuli, že Olivier je pekný drsniak. Dokonca raz vraj použil sedačku syna Macea ako zbraň, ktorou ovalil zamestnanca letiska len preto, lebo ho chcel odfotografovať. Takže uvidíme, či sa oficiálne „rozchádzame sa ako priatelia a pociťujeme k sebe rešpekt“ čoskoro nezmení na niečo konkrétnejšie. Otázkou zostáva, prečo má herečka potrebu ruinovať svojich ex. Jedna z teórií hovorí, že to súvisí s jej detstvom. Ako malú ju vrstovníci odstrkovali pre jej pôvod a najmä jej otec bol alkoholik a bitkár, ktorý neváhal tĺcť Berryovej matku.

Koniec hollywoodskej idylky? Milou Kunis lomcuje paranoja a žiarlivosť

Autor: ŠARM/ Katarína WAGNEROVÁ

video

 


 

 

 
Skoncuj s tým divadlom! Bývalí Halle Berry priznali, že z nich robí monštrá
ŠARM/ Katarína WAGNEROVÁ