FOTO VNÚTRI Herec Antonio Banderas je krátko po infarkte znova vo forme: Pozrite sa, ako dovolenkuje s mladou milenkou!

17. júla 2017, 10:00
Tip redakcii

Zdá sa, že španielsky herec Antonio Banderas (56) prekonal svoje nešťastné obdobie. Keď sa v januári tohto roka priznal, že prekonal infarkt, vzbudil u mnohých fanúšikov nemalé obavy. Tie však boli zbytočné. Herec je dnes zdravší ako kedykoľkovek predtým.

Herec sa na dôchodok rozhodne nechystá

Herec sa na dôchodok rozhodne nechystá

Autor: Profimedia.sk

Filmovému Zorrovi pomaly ťahá na šesťdesiatku. Vysoké pracovné tempo a o generáciu mladšia priateľka urobili svoje. Antonio sa v januári novinárom zdôveril, že jeho srdce potrápil infarkt. "Utrpel som 26. januára infarkt, ale nebol vážny a nespôsobil žiadne škody," povedal. 

Hoci herec zároveň poprel, že by bol jeho stav vážny, ihneď vzbudil dohady o konci svojej filmovej kariéry. Antonio sa s klebetami vysporiadal po svojom.

Všetkým neprajníkom ukázal, že nepatrí do starého železa. Dokazujú to zábery z dovolenky v talianskej Ischii, ktorú si užíva po boku milovanej Nicole Kempel (37). 

Antonio celé dni šantí vo vode a vychutnáva si spoločné chvíle s polovičkou, ktorá pri ňom stála aj v tom najhoršom. Herec je na prvý pohľad opäť šťastný. Z tváre mu po celé dni nemizne úsmev. Dostal predsa od života druhú šancu.
 

 
Autor: vrm 
 
Aplikácie 7 plus