Nová kauza v kráľovskej rodine: Princ Harry je na dne kvôli Pippe?!

13. januára 2016, 13:00
Tip redakcii

Len začiatkom decembra sa začalo šepkať o tom, že by mohol byť na svete ďalší kráľovský pár... A už je všetko inak! Robí si Pippa Middleton (32) z ryšavého princa dobrý deň?

Britský princ Harry

Britský princ Harry

Autor: SITA

V decembri prišli viaceré svetové médiá so správou, že princ Harry (31) a sestra vojvodkyne Kate Pippa Middleton sa do seba zahľadeli. No začiatok roka 2016 tejto zaujímavej informácii z britského kráľovského dvora veľmi nepraje!

Stará láska nehrdzavie

Pippa sa totiž vrátila oddýchnutá z koncoročnej dovolenky na St. Barts a vybrala sa na tenis v spoločnosti svojho bývalého frajera! Sparing partnera na kurte jej robil James Matthews, s ktorým mladšia Middletonka randila ešte v roku 2012!


James a Pippa: Ich cesty sa neustále stretávajú.
Foto: Profimedia.sk

A podľa informácií Daily Mail to zďaleka nie je prvý raz, čo títo bývalí frajeri spolu trávili voľný čas. Už predtým ju videli, ako si užíva spoločnú dovolenku s Jamesom a jeho rodičmi v Karibiku. A v septembri si spoločne zasúťažili na vytrvalostných pretekoch.

Takže, ak nemá princ Harry v talóne tiež nejakú krásku, môže akurát tak plakať do vankúša, pretože u Pippy zrejme platí pravidlo, že stará láska nehrdzavie...

 
Autor: Pluska.sk/red 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nová kauza v kráľovskej rodine: Princ Harry je na dne kvôli Pippe?!
Pluska.sk/red