Tip redakcii
 

Plastikami posadnutá Kylie Jenner: Takto sa menila za posledných 5 rokov!

Kylie Jenner (18) sa čoraz viac podobá na svoju staršiu sestru Kim Kardashian (35).

03. februára 2016, 00:00
Oproti fotke na ľavo sa Kylie zmenila na nepoznanie.

Oproti fotke na ľavo sa Kylie zmenila na nepoznanie.

Autor: Profimedia.sk

A nemôžu za to gény, ale plastiky!

Rok 2011

Toto je pravá tvár Kylie, ktorá sa dnes na seba už vôbec nepodobá. Hoci bola prirodzene pekná, štíhla a s citom pre módu, do klanu Kardashianovcov akosi nezapadala. Preto začala konať a meniť sa na značku menom Kardashian! A to doslova...

Foto: Profimedia.sk

Rok 2012

Prvé výraznejšie zmeny nastali v líčení, ženskejšom obliekaní a sexi pohľade. Ako čerstvá „pätnástka“ nad plastikami ešte len premýšľala. A odkukávala od sestier, ako na seba vždy a všade strhávať pozornosť.

Rok 2014

Nová tvár a telo sú na svete. Ešte ani nedosiahla plnoletosť a už si niekoľkokrát ľahla pod nôž. Odborníci sa zhodli, že jej pribudli nové prsia, výplne líc, má užší nos a jej pery nabrali rozmery. A aby jej pozadie bolo, ako v prípade sestier Kim a Khloe, štedré, dala si ho vyplniť vlastným tukom. Prehnané? Nie, to je svet Kardashianovcov.

Rok 2015

Minulý rok bol pre túto rodinu, ktorá má vlastnú reality šou, prelomový. Kylin otec Bruce sa dal preoperovať na ženu a dnes si hovorí Caitlyn. Svoju identitu sa zrejme pokúšala nájsť aj Kylie. Podstúpila ešte „doladenia“ výzoru a farbu vlasov menila ako na bežiacom páse.

Rok 2016

Z dotrhaných džínsov, koženej bundy a trička nad pupok dokáže vyplastikovaná Kylie bez problémov vhupnúť aj do honosnej róby. Má šťastie, že sa vie predať a ľudia jej vždy všetko uveria.

Dopadne ako oni?

Svojím výzorom je chorobne posadnutá aj slávnejšia sestra Kim a otec, ktorý sa dal dokonca premeniť na ženu.

Viac "podôb" Kylie si pozrite vo fotogalérii

Autor: ŠARM/ Michaela HUŤKOVÁ- CABANOVÁ

video

 


 

 

 
Plastikami posadnutá Kylie Jenner: Takto sa menila za posledných 5 rokov!
ŠARM/ Michaela HUŤKOVÁ- CABANOVÁ