FOTO Netradičná úchylka u súperov Slovákov: Anglický kolektív drží aj prsnatá kráska!

18. júna 2017, 22:00
Tip redakcii

Už v pondelok čaká na slovenských mladíkov ďalší veľký zápas na európskom šampionáte do 21 rokov. V poľských Kielcach podvečer o 18:00 vyzvú hrdí Albion. Angličania si po remíze so Švédskom nemôžu dovoliť ďalšie zakopnutie. V boji proti sokolíkom im pomáha aj prsnatá kráska.

Anglická múza je naozaj sexi.

Anglická múza je naozaj sexi.

Autor: Getty images, Instagram

Aj mladí futbalisti sú len ľudia z mäsa a kosti a taktiež sa zaujíma dianie na obrazovkách televízii. Výprava Anglicka holduje však reality show Love Island. A dokonca má aj svoju favoritku. Takmer celý tím drukuje prsnatej sexici Jessice Shearsovej. Hnedovláska sa pýši veľkými prsiami i širokými bokmi a tak získať si fanúšikov aj v reprezentácii nemala problém.

„Sledoval som to na laptope a pridalo sa ku mne niekoľko ďalších chlapcov,“ prezradila opora Albionu Nathan Redmond. Postupne sa k nemu pridali aj ďalší  a tak okrem analýz súpera sa futbalisti z Britských ostrovov sústredia na zápas aj pri sledovaní erotikou nabitej reality šou. „Nepovedal by som, že sa to stalo nejakou tradíciou, ale aj toto drží náš tím pokope. Je to taký náš malý prehrešok,“ doplnil útočník Southamptonu Redmond.

Glamour modelka Shearsová sa v minulosti preslávila uniknutým súkromným videom s milencom. Na instagrame ju sleduje viac ako 500-tisíc fanúšikov a ako prvá zo súťažiacich mala v šou sex so svojim vyvoleným partnerom. Jessica má namierené do finále šou a tam by chceli skončiť aj anglické levíčatá. Finále EURO do 21 rokov 30. júna v Krakove  je však pre nich ešte veľmi ďaleko a veríme, že Slováci im tieto nádeje v pondelok pochovajú.

Čo je to Love Island?
Ženy a muži sú ubytovaní v luxusnom sídle, v ktorom si majú nájsť spriaznenú dušu. Snažia sa tak cez flirtovanie i intrigy a núdza nie je ani o sex v priamom prenose. Víťazný párik si na konci rozdelí 55 tisíc eur. Ak sa láska podarí tak si výhru užívajú spoločne. Víťazi tohto programu sa stávajú celebritami z ľudu a často sa hlásia do súťaže len  preto, aby stúpol ich spoločenský kredit.

 
Autor: mtr 
 
Aplikácie 7 plus