Messiho budúca si postavila hlavu: Piqueho so Shakirou na svadba nechce

20. marca 2017, 20:00
Tip redakcii

V lete sa chystá futbalová svadba roka! Kráska Antonella Roccuzzo konečne dotlačila pred oltár hviezdneho Lionela Messiho. Celá ceremónia by sa mala odohrávať v rodnom meste juhoamerického futbalistu v argentínskom Rosariu. Nikto nepochybuje o tom, že zvučných mien tam bude ako húb po daždi, ale jeden z najslávnejších párov zelených trávnikov si bude na dátum svadby hľadať iný program.

Krásna Antonella nechce prominentný párik na svojej svadbe.

Krásna Antonella nechce prominentný párik na svojej svadbe.

Autor: Instagram

Dostali stopku! Deväť rokov spolu Gerrard Pique a Lionel Messi prežívajú úspechy i neúspechy FC Barcelona, ale ani to nestačí na to, aby si kontroverzný španielsky obranca sadol spoločne s priateľku Shakirou za svadobný stôl Messiovcov. Lionel určite nie je proti, ale výhrady voči tomu má jeho budúca.

„Hlavným dôvodom je, že Messiho budúca manželka je veľkou kamarátkou s Piqueho bývalou priateľkou Nuriou Thomas. Antonella si teda postavila hlavu a futbalovo-spevácky pár na svadbe nechce,“ píše španielsky El Pais. Roccuzzo stále totiž štve, akým spôsobom sa dali dokopy kolumbijská speváčka defenzívny pilier blaugrana, ktorí sú spolu už takmer sedem rokov a majú spolu dvoch synov Sashu a Milana.

„Prvýkrát som sa stretol so Shakirou v Madride pred šampionátom. Iskriť to začalo však až na MS v Juhoafrickej republike, keď som jej poslal smsku. Bolo to trápne, lebo som sa jej spýtal, aké je na juhu Afriky počasie. Bola tam skôr a pripravovala sa na otvárací ceremoniál,“ opisoval techniku zvádzania, ktorá vtedy zapôsobila na latino divu.  Pique v čase balenia Shakiri bol ešte vo vzťahu s kráskou Nuri Thomas a tomu Messiho snúbenica nevie odpustiť.

 
Autor: mtr 
 
Aplikácie 7 plus