Španielky zamknite chlapov: Táto kráska prichádza do FC Barcelona

14. augusta 2014, 13:00
Tip redakcii

FC Barcelona konečne pochopila, kde mužstvo tlačí topánka – v obrane. Rozhodla sa konať a na post stredného obrancu angažovala Thomasa Vermaelena, kapitána Arsenalu Londýn. Lenže okrem Belgičana získali na tribúny Camp Nou aj jednu z najkrajších žien Anglicka, Polly Parsons.

Polly Parsons zapadne do klubu sexy priateliek a manželiek barcelonských hviezd.

Polly Parsons zapadne do klubu sexy priateliek a manželiek barcelonských hviezd.

Autor: Insta Polly Parsons, SITA

Krásna Polly je skromné dievča, ktoré navštevovalo dievčenské školy a vo svete chcela preraziť ako herečka a speváčka. Vystupovala v detských speváckych súťažiach a detských seriáloch. Známejšia sa stala vďaka súťažnej šou Don't Get Screwed, ktorú táto sexy bruneta moderuje.

S Thomasom sa zoznámila v roku 2012, keď ukončila šesťročný vzťah s hereckým kolegom Sidom Owenom. Zaľúbený pár už dokázal priviesť na svet ich prvé ovocie lásky v podobe syna Raffa. Bývalý hráč Arsenalu nechcel odísť z Londýna práve kvôli Pollynej kariére na Britských ostrovov. Okrem herectva a spevu sa venuje aj modelingu. Predvádza spodnú bielizeň a veru sa je na čo naozaj pozerať.

Nakoniec v Arsenale odsunuli Vermealena na druhú koľaj a radšej zmenil klub. Polly tak doplní enklávu nádherných priateliek a manželiek hráčov v FC Barcelona. Na tribúnach barcelonského svätostánku bude sedieť s ďalšími krásnymi ženami ako napríklad so Shakirou alebo priateľkou Neymara Brunou Marquezine.

 
Autor: pluska.sk/MiroslavTrabalík 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Španielky zamknite chlapov: Táto kráska prichádza do FC Barcelona
pluska.sk/MiroslavTrabalík