Zlyhal aj ako manžel? Procházkova manželka priznala problémy: Otvorene o tom, čo bude ďalej!

18. augusta 2016, 09:00
Tip redakcii

Problémy v práci aj súkromí? Ešte donedávna najvyšší muž Siete stratil svoje postavenie v strane, čím sa zavŕšili jeho politické pády z posledných mesiacov. Už dlhšie sa hovorilo o tom, že politik okrem toho prežíva ťažké obdobie aj doma. Teraz prehovorila jeho manželka.

Procházkovci sa údajne na šťastnú rodinku v minulosti len hrali.

Procházkovci sa údajne na šťastnú rodinku v minulosti len hrali.

Autor: Matej Jankovič

Hrozí Procházkovi po vyhorení v politike rovnaký osud aj v manželstve? Ešte počas prezidentských volieb sa javil pár Radoslav Procházka s manželkou Katarínou (31) takpovediac dokonale. V kuloároch sa však už v tom čase šepkalo, že to nie je úplne tak. Stupňovať napätie mali aj Procházkove neúspechy.>> EXKLUZÍVNE Manželstvo v troskách? Žena bývalého lídra Siete Radoslava Procházku prehovorila! <<Čoraz častejšie sa v súvislosti s Procházkovcami začalo skloňovať slovo rozvod. O ten mala nakoniec požiadať samotná Katarína. Tá problémy v manželstve pred pár dňami sama priznala. „Boli aj veľmi ťažké obdobia, ťažké debaty a ťažké rozhodnutia,“ povedala pre PLUS 7 DNÍ Katarína Procházková.


Katarína Procházková otvorene prehovorila o kríze.

Foto: Norbert Grosz

„Udržať akékoľvek manželstvo je náročná práca a politické prostredie nie je práve plné lojálnych priateľov,“ prezrádza. Údajné reči o tom, že v minulosti podala žiadosť o rozvod, však odmieta. „Nepodala som žiadosť. Môžete si to pokojne overiť,“ hovorí právnička, ktorú v minulosti učil aj jej terajší manžel. Otázky na súkromie ju nijako nerozhodili.

„Ak mám byť úprimná, posledný rok patril v našom manželstve k tým dobrým obdobiam. Reči o rozvode sú úplne mimo,“ odkázala. To, že by jej manžel mohol skončiť v zahraničí, jej vrásky na čele nerobí. Je pripravená zbaliť kufre sebe a ich dvom deťom a zamieriť spoločne s Procházkom do Luxemburgu.

VIac nájdete v aktuálnom vydaní PLUS 7 DNÍ

 
Autor: vek 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Zlyhal aj ako manžel? Procházkova manželka priznala problémy: Otvorene o tom, čo bude ďalej!
vek