FOTO Sexy Ficova asistentka Trošková na Richterovej párty: Najprv išli prsia, potom ona!

10. októbra 2016, 06:00
Tip redakcii

Minister práce Ján Richter oslávil v stredu životné jubileum. Čerstvý šesťdesiatnik a jeho kolegovia z vlády najprv odsúhlasili štátny rozpočet a následne zamierili do vládneho hotela Bôrik. A oslava to musela byť poriadna!

Mária Trošková kedysi pózovala pre pánsky magazín.

Mária Trošková kedysi pózovala pre pánsky magazín.

Autor: Archív

Oslava 60. narodenín šéfa rezortu práce prilákala okrem ministrov aj poslancov, štátnych tajomníkov, hovorcov, či premiéra. Tomu robila spoločnosť, ako už tradične, jeho sexy asistentka Mária Trošková, ktorá sa preslávila pikantnými fotografiami pre pánsky magazín.

Hlavnej štátnej radkyni z Úradu vlády s bujným dekoltom sa oslava zrejme veľmi pozdávala, lebo na ňu neprišla iba raz. Najprv dorazila s kyticou v ruke po boku Roberta Fica, ten však po približne dvoch hodinách odišiel. Sám.

Troškovej sa zrejme cnelo za šéfom, keďže oslávenca o chvíľu tiež opustila. Netrvalo však dlho a zas na svojich vysočizných opätkoch docupitala naspäť.


Dnu. Von. A stále dokola.
Foto: Vlado Benko jr.

Keď zašlo slnko a v okolí hotela sa rozhostila tma, stalo sa niečo zvláštne. Do hotela sa vrátil aj premiér Fico a kohože to mal po svojom boku? Troškovú!

Ako uviedol očitý svedok, tak vôbec nezaznamenal, kedy premiérova silikónová asistentka oslavu znova opustila, no teraz na ňu už po tretíkrát prišla. Žeby mágia?

 
Autor: red 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
FOTO Sexy Ficova asistentka Trošková na Richterovej párty: Najprv išli prsia, potom ona!
red