Bezpečnostný analytik šokuje: Samovražda ani omylom, Gauliedera určite zavraždili!

26. marca 2017, 14:18
Tip redakcii

Bývalý poslanec HZDS v posledných týždňoch pracoval na viacerých kauzách, ktoré súviseli s prepojením politiky na organizovaný zločin, a to sa mu s najväčšou pravdepodobnosťou stalo osudným. Šokujúce pozadie odhalil známy bezpečnostný analytik a Gauliederov blízky človek Milan Žitný.

Gaulieder údajne v posledných týždňoch pracoval na viacerých veľlých kauzách.

Gaulieder údajne v posledných týždňoch pracoval na viacerých veľlých kauzách.

Autor: Anna Lučaiová

Žitný hovorí, že s Gauliederom robili na niektorých prípadoch dokonca spoločne - ako súkromné osoby. Jedným z nich bol aj prípad vraždy Maroša Kováča, ktorý mal stáť za krádežami tovarov nemalej hodnoty z galantského Samsungu ešte z roku 2011. 

Gauliederovi so Žitným sa podarilo zistiť, že do prípadu boli zapletení aj vysokí funkcionári policajného zboru, voči ktorým mal Kováč údajne kompromitujúce dôkazy. Tie mal uložiť na bezpečnestné miesto v banke, no odtiaľ po prepade pobočky zmizli. „Niekto sa postaral o to, aby komprá zmizli. A pre istotu bol potom popravený aj Maroš Kováč," tvrdí Žitný.

O tomto prípade informovali aj vtedajšiu premiérku Ivetu Radičovú. „Aby bola v obraze, čo sa tu v tejto gubernii, okrem iného, deje," dodáva Žitný.

Bezpečnostný analytik hovorí, že od tej doby robili s Gauliederom na viacerých „témach", ktoré súviseli najmä s politikou a organizovaným zločinom a rozhodne nešlo o nejakých miestnych gagstrov. „Nie na galantskej úrovni, tá ma nezaujímala, pokiaľ nemala zreteľné väzby na vysokú politiku - ale s väzbami na kruhy, ktoré v istej dobe ovládali vysoké pozície v policajnom zbore," hovorí Žitný. 

Gaulieder vraj v posledných týždňoch pracoval na viacerých nových kauzách, a to sa mu podľa Žitného stalo osudným. „Budem aj naďalej tvrdiť, že Fero Gaulieder bol zavraždený a ani omylom nešlo o samovraždu."

 
Autor: fd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Bezpečnostný analytik šokuje: Samovražda ani omylom, Gauliedera určite zavraždili!
fd