Vladimír Mečiar sa opäť ozval. Tentoraz to schytal Matovič a Sulík!

12. novembra 2016, 07:00
Tip redakcii

Expremiér a predseda kedysi našej najsilnejšej politickej strany HZDS Vladimír Mečiar (74) má stále čo povedať. Aj keď sa po odchode z politiky stiahol na salaš k svojim ovečkám, nerobí mu problém komentovať súčasné politické dianie. Na mušku si tentoraz zobral opozičných lídrov.

Po rokoch mlčania opäť prehovoril. Expremiér Vladimír Mečiar v rozhovore poriadne skritizoval opozičných lídrov.

Po rokoch mlčania opäť prehovoril. Expremiér Vladimír Mečiar v rozhovore poriadne skritizoval opozičných lídrov.

Autor: archív

Šéf dnes už neexistujúcej strany sa stále zaujíma o politiku. V rozhovore pre Slovenské národné noviny povedal, ako vníma súčasné strany a ich perspektívu prežitia. Z tohto sa teda šéf obyčajných ľudí Igor Matovič tešiť nebude!

“OĽaNO so štyrmi ľuďmi je politická strana? Matovič ohlupuje ľudí a vyhýba sa vnútorným i vonkajším kontrolným mechanizmom. On potrebuje zahlcovať médiá, aby udržal seba ako značku, lebo značka je on. Strana neexistuje,“ nedával si servítku pred ústa Mečiar.

V rozhovore to však poriadne naložil aj europoslancovi Richardovi Sulíkovi (SaS). Vyčítal mu, že jeho strana má par desiatok členov, ktorých sám prijal ako výberovú skupinu. “A keď sa mu nehodia, tak ich vyhadzuje," pokračoval Mečiar.

Bývalý predseda HZDS pripomenul Sulíkovi aj časy, kedy mal v pláne byť premiérom. Sulík však nakoniec skončil v Bruseli v kresle europoslanca. "Chcel byť predsedom vlády na Slovensku, ale keď mu to nevychádzalo, išiel za lepšie peniaze do Európskeho parlamentu. V podstate je programovo jednotvárny, monotematický, vyčerpaný. Nemá ho kto kontrolovať zvnútra, zvonku, nie je hodnotovo jednoznačný. Kričí, že je liberál, ale keď ho počúvate, tak je to diktátor,“ obul sa do najznámejšieho saskára Mečiar.

 
Autor: vr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Vladimír Mečiar sa opäť ozval. Tentoraz to schytal Matovič a Sulík!
vr