Tip redakcii
 

Tarotový horoskop na rok 2014: Čo vám vyveštili karty? (2. časť)

Chcete vedieť, čo vám osud prinesie v novom roku? Ako na tom budete so zdravím a láskou? Poznáme odpovede!

12. januára 2014, 09:00
Chcete vedieť, čo vám osud prinesie v novom roku? Ako na tom budete so zdravím a láskou? Poznáme odpovede!

Chcete vedieť, čo vám osud prinesie v novom roku? Ako na tom budete so zdravím a láskou? Poznáme odpovede!

Autor: Profimedia.sk

Váhy 23. 9. – 22. 10.

Smrť 13, Slnko 19

Práca

Mali by ste prehodnotiť svoj pracovný vývoj. Na začiatku roka budete mať možnosť niektoré veci zmeniť. Neváhajte a snažte sa napredovať. Ukážu sa nové a lepšie možnosti, dokonca vám pomôže aj osoba, od ktorej to nebudete čakať.

Láska

Je dosť možné, že vo vzťahu zažijete krízu a príde k dočasnému alebo definitívnemu odlúčeniu. Počas roka budete mať sklon k nevhodným a neperspektívnym vzťahom. Nevzdávajte sa, nakoniec sa všetko vyrieši. Ak však, naopak, chcete vstúpiť do manželstva, vhodné obdobie na tento krok je v prvej polovici roka.

Zdravie

Môžu sa objaviť problémy súvisiace so zníženou imunitou a zápaly kĺbov.

Myšlienka: Uzavrite neužitočné záležitosti a vzťahy. Nebojte sa konca, pretože ten je novou výzvou k lepším skúsenostiam. Nesústreďte sa na materiálne bohatstvo. Snažte sa byť spokojná sama so sebou, prejavujte iným lásku a dobro. Vaším životným poslaním je vytvoriť dobré partnerstvo a pochopiť samu seba cez vzťahy k druhým. Naučte sa konať v správnej chvíli. Zbavte sa chronickej zatrpknutosti.

Škorpión 23. 10. – 21. 11.

Voz 7, Súd 20

Práca

Snažíte sa ísť svojou vlastnou cestou, máte dobré myšlienky a nápady. Pozor však na prípadné konflikty s inými, to by vašu cestu skomplikovalo. Snažte sa byť diplomatická. Na iných pôsobíte ako skvelý vodca. Ste citlivá a viete odhadnúť, kto pre vás bude prínosom. Možno budete viacej cestovať, prípadne vás čaká dôležité stretnutie. Finančná situácia sa vám zlepší. Nepoddávajte sa však pocitom menejcennosti a nebuďte netrpezlivá.

Láska

Nebojte sa ukázať svoje city, buďte aktívnejšia. V rodine sa objavia určité problémy, snažte sa ich čo najskôr vyriešiť. Po ťažšom období prídu príjemnejšie, láskyplné časy.

Zdravie

Hrozí vám vyčerpanie, oslabené obličky a trávenie, zhoršenie obranyschopnosti organizmu.

Myšlienka: Nebuďte nedočkavá, viac sa zamerajte na vnútorné hodnoty. Naučte sa byť viac otvorená a neskrývajte svoje pocity. Zbavte sa negatívnych spomienok či pretrvávajúceho odporu voči niekomu alebo niečomu, nevracajte sa do minulosti. Naučte sa nebyť príliš kritická, snažte sa však o úprimnosť a otvorenosť k druhým bez strachu o svoje istoty. Preberte za seba zodpovednosť.

Strelec 22. 11. – 21. 12.

Cisárovná 3, Koleso osudu 10

Práca

Budete sa veľmi snažiť a prvý polrok bude pre vás dôležitý. Je to obdobie, počas ktorého sa môžete výrazne posunúť a zmeniť veci. Nebuďte nerozhodná a nečinná, nebojte sa zmien. Rozhodnite sa, čo naozaj chcete. Ste kreatívna, aktívna, máte organizačné a vodcovské schopnosti. Mali by ste však posilniť sebadisciplínu a trpezlivosť.

Láska

Nevnucujte svoju vôľu druhým. Šírte okolo seba lásku a radosť, dvojnásobne sa vám to vráti. Čaká vás totiž priaznivé obdobie, ak si chcete založiť rodinu alebo kúpiť nehnuteľnosť. V rodine nastane obrat k lepšiemu.

Zdravie

Môžu sa objaviť problémy so štítnou žľazou. Posilnite si imunitu.

Myšlienka: Udržte si svoju rozvahu, stráňte sa nejasností a nestálosti. Naučte sa ovládať podráždenosť a svoju výbušnú povahu. Pestujte v sebe múdrosť a harmóniu. Buďte aktívna a energická. Buďte naklonená kompromisom. Mali by ste pochopiť lásku k múdrosti, ale aj k ľuďom okolo seba.

Kozorožec 22. 12. – 19. 1.

Hviezda 17, Blázon 0

Práca

Čakajte nové nápady a podnety od iných, ktoré vám budú v budúcnosti prospešné. Skúste podnikanie, nebojte sa spolupráce. Naučte sa sebaovládanie, buďte diplomatická a aktívna. Ste schopná tvrdo pracovať, máte silnú vôľu, veľakrát však trváte na svojom a nerada počúvate názory iných. Dávajte si pozor na prehnané ambície, tento rok sa vám však môže splniť niektorý z vašich dávnych snov.

Láska

Čakajú vás pozitívne stretnutia, možno dokonca návrat dávnej lásky či dobrého priateľa. Ak máte rodinu, objavia sa menšie problémy s deťmi, ale nič vážne. Snažte sa zachovať si jasný pohľad a rozvahu.

Zdravie

V budúcom roku sa vám zdravie zlepší, je to dobré obdobie na celkové zotavenie organizmu.

Myšlienka: Zostaňte verná dobrým ideálom, svojim vlastným plánom a buďte optimistická, prinesie vám to úspech. Posudzujte svoj život reálne, ale s nadhľadom a bez strachu. Vážte si názory iných. Popremýšľajte nad svojím sociálnym postavením, správne ho využite a snažte sa pochopiť, čo pre vás znamená kariéra. Vyvarujte sa nadradenosti, používajte svoju silu na pozitívne ciele.

Vodnár 20. 1. – 18. 2.

Veža 16, Mág 1

Práca

Buďte opatrná pri nových plánoch a vo finančných investíciách, nemajte nereálne očakávania. Nič nepôjde rýchlo, čakajte pomalý postup, aj keď vám to nebude príjemné. Nebojte sa prijať aj horšie dni, pretože práve tie vás posunú. Ste schopná hľadať nové poznatky a cesty, viete sa dostať až k jadru problému.

Láska

Pre sklamanie sa citovo uzatvárate. Máte však sklony k výstrednosti. Na iných kladiete vysoké nároky a vo vzťahoch sa preto neraz cítite osamelo. Dávajte si pozor na výbušnosť, hádavosť, podráždenosť. Vo vzťahu prídu určité problémy, budete mať pocit, že je všetko stratené, no nakoniec dosiahnete, čo chcete. Napriek udalostiam, ktoré vás potrápia, sa dostanete k cieľu.

Zdravie

Budete mať poruchy imunity, problémy s nohami, rukami alebo ramenami.

Myšlienka: Viac rozvíjajte svoju tvorivosť, inšpirujte aj ostatných a udržte si vnútornú stálosť. Snažte sa odhaliť, z čoho vyplýva váš vnútorný strach, svoje myšlienky budujte na pevných základoch. Snažte sa o pochopenie naozajstného priateľstva, rozvíjajte ho a odovzdávajte ďalej.

Ryby 19. 2. – 20. 3.

Miernosť 14, Smrť 13

Práca

Niektoré veci nevyjdú hneď tak, ako by ste chceli. Nakoniec však budete úspešná. Premýšľajte nad novými vecami a nebojte sa zmeniť svoje životné smerovanie. Skúšajte a spoznávajte nové veci.

Láska

Ste výnimočne citlivá, vnímavá a máte výbornú intuíciu. Nemáte rada citové konfrontácie. Zamyslite sa nad tým, či vo vašom vzťahu napredujete a niečo spoločne tvoríte. Uzatvorte to, čo pre vás nie je užitočné, pretože len potom sa budete môcť pustiť do nových a krajších záležitostí.

Zdravie

Môžu vás potrápiť zápaly a bolesti kĺbov. Dajte si pozor na nezdravý spôsob života.

Myšlienka: Uvedomte si, že to, čo vám skutočne patrí, nemôžete nikdy stratiť. Všetko ostatné by vám len ubližovalo a trápilo vás. Snažte sa byť vo svojich názoroch nenásilná. Nežite v presvedčení, že ste diskriminovaná, že nemáte toľko možností ako iní a že vám ostatní bránia v dosiahnutí vašich cieľov. Materiálne bohatstvo nie je v živote najdôležitejšie. Snažte sa pochopiť aj dušu iných ľudí. Pousilujte sa, aby vo vašom okolí nevládol zmätok a napätie, ale láska, súcit, pochopenie a úcta k životu.

Nenašli ste tu svoje znamenie? Pozrite si aj prvú časť tarotového horoskopu.  

Autor: Báječná žena/Alena Jurisová

video

 


 

 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

pluska správy

FOTO: Dojímavá rozlúčka s Mariánom Geišbergom († 64). Všetci plakali, ale zazneli aj spomienky, ktoré smútiacich rozosmiali

Herec zomrel pred týždňom 10.11.2018 a jeho rodina aj kolegovia stále nedokážu...
 

Šik pleteniny: Celebrity vám ukážu, ako byť aj vo svetri štýlová

Svetre už vonkoncom nie sú voľnočasovou záležitosťou.
 

Celebritné bývanie: Pozrite sa ako býva seriálový Samo z Našich!

Maxovi Bolfovi (14) to ide od ruky aj za sporákom, aj na záhrade ich rodinného...
 

KRÁSNE slová herca Juraja Loja o rodine. Toto by chcela počuť každá žena na materskej

„Aj keď mám hodinu čas medzi robotou, idem domov za deťmi,“ priznáva Juraj...
 

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
Tarotový horoskop na rok 2014: Čo vám vyveštili karty? (2. časť)
Báječná žena/Alena Jurisová