Tip redakcii
 

Zaľúbený až po uši: Čaká monarchiu konečne svadba princa Harryho?

Celá Británia čaká, kedy sa konečne usadí aj druhý syn princeznej Diany.

14. novembra 2016, 00:00
Harry je vraj
z exotickej
Meghan úplne
paf.

Harry je vraj z exotickej Meghan úplne paf.

Autor: Profimedia.sk

Princ Harry je stále veľkou nádejou slobodných dievčat a žien na rozprávkový život v paláci, teraz je však zjavne na najlepšej ceste do manželského chomúta. Očarila ho herečka a humanitárna aktivistka Meghan Marklová (35), ktorá dokonca na sociálnej sieti nepriamo potvrdila svoj zatiaľ utajovaný vzťah.

Banány v objatí

Herečka nedávno uverejnila na sociálnej sieti zaujímavú fotografiu, na ktorej sú k sebe prilepené dva banány, dokreslené tak, že to vyzerá, akoby sa objímali. „Spať v objatí,“ vzdychla si Meghan pri fotografii, a tak sa objavili otázky, či sa jej necnie za ryšavým Harrym.

Môže byť, práve totiž točila v Kanade a Harry ju plánoval navštíviť. Už mal dokonca aj kúpenú letenku a posádka lietadla dostala inštrukcie, aký dôležitý pasažier s nimi pocestuje. Let však na poslednú chvíľu zrušili, pretože sa prevalilo, že Harry má dievča. Keby o nič nešlo, hádam by letel?! No a potom sú tu ďalšie indície, princ Harry si vraj na Instagrame vytvoril falošný účet a sleduje, čo Meghan robí a kde sa nachádza, a všetko, samozrejme, komentuje.

Prvá čiernovláska?

Podľa britských médií sa dvojica prvý raz stretla v Toronte, v čase, keď sa končil herečkin predchádzajúci vzťah so slávnym kanadským šéfkuchárom Corym Vitiellom. Odvtedy sú vraj v ustavičnom kontakte a Meghan údajne už niekoľkokrát tajne navštívila Londýn, kde sa stretla aj s Harryho bratom Williamom, jeho manželkou Kate a dokonca aj s princom Charlesom. Kamaráti tvrdia, že je veľmi šťastná.

A Harry zjavne takisto, veď od rozchodu s herečkou a tanečnicou Cressidou Bonas je už dva a pol roka oficiálne sám. Samozrejme, zväčša ho s niekým spájajú – napríklad so speváčkou Ellie Goulding či s herečkou Margot Robbie. Tou skutočnou láskou je však vraj Meghan Marklová staršia o tri roky. Ak sa to potvrdí, Meghan bude Harryho prvá brunetka. Princ totiž doposiaľ, podobne ako Leonardo DiCaprio, dával prednosť kráskam so svetlými vlasmi.

Exotické korene

Kto vlastne je tajomná Meghan? Narodila sa v Los Angeles a má zaujímavé korene, mama je Afroameričanka a otec má írskych a holandských predkov. Meghan po konci štúdií pracovala pre americkú ambasádu v Argentíne a pred piatimi rokmi sa začala objavovať v epizódnych úlohách v tínedžerských seriáloch. Dva roky bola dokonca vydatá za filmového producenta Trevora Engelsona

Potom prišla úloha v seriáli Kravaťáci a štart sľubnej kariéry. Po boku Harryho by však asi urobila väčšiu, ak by zvládla porovnávanie s vojvodkyňou Kate, ktoré už v britských médiách, pochopiteľne, prebieha. A Harry? Ak by sa oženil, uvoľnil by pozíciu najžiadanejšieho muža s modrou krvou lichtenštajnskému princovi Josephovi Wenzelovi, ktorého rodina s majetkom tri miliardy libier patrí medzi najbohatšie v Európe. Ten je však až druhým dedičom s nárokom na kniežací trón, ale ani Harry nemá priamu ambíciu stať sa britským monarchom…

Autor: ŠARM/ Katarína WAGNEROVÁ

video

 


 

 

 
 

pluska správy

Vojna u Bičanovcov pokračuje: Je to hrozné, manželia jednoducho nedokážu nájsť spoločnú reč

Počas rozvodového konania Bičanovcov síce padol verdikt rozvedení, no...
 

OTESTUJTE SA: Tvoria slová svet?

Považujete myšlienky a slová za tvorivé? Prikladáte im náležitú dôležitosť...
 

VIDEO: Židovská štvrť Kazimierz desiatky rokov chradla. TENTO slávny film ju zachránil

Kedysi špinavé ulice ožili po príbehu, ktorému život vdýchol Steven Spielberg....
 

ROZHOVOR: Jasmina Alagič EXKLUZÍVNE o zásnubách, svadbe a svojej chorobe

Moderátorka prehovorila o momente, keď Patrik „Rytmus“ Vrbovský pred...
 

Vaše diétne tipy

Dara posiela obdivovateľkám jasný odkaz: Jedzte podľa slnka!

Joga naučila Daru Rolins nielen správne cvičiť, ale aj jesť. Vyskúšajte...
 

DOBRÝ TIP: Dochádza vám v kuchyni inšpirácia? Mirka Luberdová má pre vás pár užitočných trikov!

Bývalá modelka Mirka Luberdová (33) miluje všetko zdravé a je presvedčená,...
 

4 TRIKY proti maškrteniu: Aj vy chcete schudnúť, no stále musíte niečo pojedať?

Ak je to váš prípad, poradíme vám štyri triky, ako tomuto nutkaniu zabrániť....
 

VIDEO: Nikola Weiterová zase dráždi. Páni slintajú a ženy šialene žiarlia

Na svojej svalnatej postave riadna maká. A tak si môže dovoliť vystavovať...
 
 
Zaľúbený až po uši: Čaká monarchiu konečne svadba princa Harryho?
ŠARM/ Katarína WAGNEROVÁ