Tip redakcii
 

Vyskúšajte labutiu polohu: Erekcia zaručená!

Ak nášmu miláčikovi v intímnej chvíli nefunguje všetko ako má, väčšinou si to berieme osobne. Začíname si namýšľať, že ho už nepriťahujeme, že má inú a milión ďalších hlúpostí. Preto je lepšie sa tejto situácii vyhnúť a my vám prezradíme ako.

07. októbra 2013, 09:00
Labutia poloha ho privedie do šialenstva...

Labutia poloha ho privedie do šialenstva...

Autor: Profimedia.sk

Aby nedošlo ku sklamaniu v posteli, svojho drahého provokujte celý deň. Pošlite mu do práce šteklivú sms-ku a ak ho chcete priviesť do naozajstného šialenstva, pridajte aj nejakú pikantnú fotku, na ktorej budú rafinovane poodhalené vaše prednosti. Naťahujte ho, provokujte, hrajte sa s ním. A verte, že sa nebude vedieť dočkať večera. Jednoducho vám neodolá.

Ak ani napriek všetkej vašej snahe nedôjde k erekcii, nemusíte sa hneď obviňovať. To, že sa nedostaví, môže mať niekoľko dôvodov, s ktorými nemáte vôbec nič spoločné. Príčinou je najčastejšie stres, nervozita alebo extrémna snaha uspokojiť vás, čo má v mnohých prípadoch celkom opačný efekt. Pod jeho „nefunkčnosť“ sa môže podpísať aj alkohol či vyčerpanie z práce...

Labutia poloha a najlepšia erekcia

Ak však všetko prebieha ako má, môžete mu dopriať tú najlepšiu erekciu v živote. Ak ešte nepoznáte labutiu polohu, zoznámte sa.

Nechajte vášho partnera, aby si ľahol na chrbát a sadnite si na neho bokom. Mení to uhol vnikania a obaja budete mať z milovania nepoznaný a veľmi intenzívny zážitok. Mierne sa zakloňte, jednu nohu vystrite a druhú, ktorá je bližšie k partnerovi, pokrčte. Budete mať obmedzený rozsah pohybu, iniciatívu teda bude musieť prebrať váš milenec.

A práve toto je tá poloha, ktorú by mala partnerovi dopriať každá žena. Muži v nej vraj dosiahnu najlepšiu erekciu v živote. Vyskúšate?

Autor: Glanc.sk

video

 


 

 

Vaše diétne tipy

CHCETE SCHUDNÚŤ? Jedzte hlinu! Nie, nezbláznili sme sa

Určitý druh zeminy naozaj pomáha pri prevencii obezity. Za štíhle telo...
 

Dámy, INŠPIRUJTE SA: Zhadzujte kilá ako známe celebritné krásky!

Sú dokonalé a ani po Vianociach nikdy nevyzerajú, že by ich trápili nadbytočné...
 

DIÉTA podľa ZORY CZOBOROVEJ: Táto naozaj zaberá!

Kto, ak nie Zora Illiáš Czoborová (51), vie, ako docieliť a následne si aj...
 

Partnerský horoskop

Hodíte sa k sebe?

Zistite čo hovoria hviezdy na váš vzťah s partnerom. Našli ste sa?
 
 

Sexuálna kalkulačka

Ako vám to ide v posteli?

Z mena a dátumu sa dá kadečo vyčítať. Ako si užívate sex so svojím partnerom?
 
 
Vyskúšajte labutiu polohu: Erekcia zaručená!
Glanc.sk